Garanti Ve İade

Garanti:
 
Sipariş verilen ürünlerin isimleri Kredi Kartı ekstresinde geçmemektedir. Kredi Kartı ekstrenizde, yapmış olduğunuz alışverişlerin açıklaması Akkale Yapı veya İYZİCO olarak gözükmektedir.
 
Ürünler Kapalı ambalajda dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.
 
Kredi Kartınız 256bit Şifreleme metodu Ile İşleme alınır, kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz.
 
Bu sitede (www.3boyutluduvarkagitlari.com) derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hicbir sekilde Üçüncü şahılarla paylaşılmayacaktır.
 
E-posta adresiniz hicbir şekilde gösterilmeyecek başka kuruluşlara dağıtılmayacaktır, e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.Girdiğiniz Üyelik Bilgileri, Kişisel Bilgiler, diğer Üyelerle VEYA Üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
Cayma Hakkı:
 
Alıcının özel istek ve talepleri uyarınca Özel Ölçü Baskı yapılarak Kişiye Özel üretilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 

İade Koşulları: 

 
1. Ürün teslim Alındığı gün İade çıkartılmalıdır.
 
2. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yıkanmış Ürünler, Paketi Açılmış Ürünler, hijyen açısından, bozulma, tahrip, yırtılma gibi vesaire durumlarda İADE kabul edilmez.
 
3. Ürünlerin gerçek renkleri renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal Olarak sayılamaz, Firmamız bu sebeplerden dolayı SORUMLULUK kabul etmemektedir. 
 
4. Sipariş esnasinda ürünün stok kodunu belirtmeniz Gerekmektedir.
 
5. ekodekor@hotmail.com adresine İADE işlemleriniz ile ilgili e-posta gönderebilirsiniz.
 
6. İade işleminde ürün ile birlikte ürün faturasının bütün nüshaları Sipariş NUMARASI, Sipariş Adı Soyadı / iptal İADE Nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza İADE talebinde bulunabilirsiniz.
 
7. Bildirim yapılmadan İADE gelen Ürün Kabul edilmez, Öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır.
Hatalı ürün, yanlış ürün ve tarafımıza bildirmiş olduğunuz ölçülerden farklı ve hatalı imalatı yapılmış ''Kişiye Özel'' Üretilen dijital baskı ürünlerde hicbir kargo ücreti ödemeden YURTİÇKARGO ile ''Karşı Ödemeli'' yollayabilirsiniz.
 
8. Kargo kaynaklı hasar oluşmuş ürünlerde Kargo görevlisi ile Hasar tespit tutanağı düzenleyerek ürünü aynı kargo şirketi ile tarafımıza iade gönderebilirsiniz. ''Kargo teslim tutanağı'' olmadan teslim alınmış ürünlerdeki hasarlardan 3boyutluduvarkagitlari.com sorumlu değildir.
 
9. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karşılayarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış gönderiler firmamız tarafindan kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapılmadan bedel iadesi yapılmamaktadır. 
Kredi KARTINA Yapılan iadelerin Kredi Kartı hesaplarına yansıma süresi, ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi Kartı ile alınan ürünlerde satıcılar, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya banka iadesi yapamaz.