3 Boyutlu Duvar Kağıtları Özellikleri

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Tanımı:

Tanım olarak 3 boyutlu duvar kağıtları, günlük yaşantımızda kullandığımız Geleneksel duvar kağıtlarından farklı olarak; Gerçekçi görüntüler, Doğa manzaraÖzel tasarım görseller veya Soyut desen gibi farklı seçenekleri ifade etmektedir.
 
3 boyutlu duvar kağıtları genellikle, yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen duvar kağıtlarıdır. Bu, gerçekçi görüntülerin ve derinlik efektlerinin oluşturulmasına olanak tanıyan ve siz değerli müşterilerimize sınırsız bir ürün yelpazesi sunmamızı sağlayan bir teknolojidir. 3boyutluduvarkagitlari.com Mağazası olarak, en kaliteli baskı kağıtlarını, baskı makinelerini ve daha önemlisi en sağlıklı boyaları kullanmaktayız.
 
Mağazamızda en kaliteli ve sağlıklı ürünlari kullanmamızın yanı sıra Duvar Kağıtları Fiyatları olarak da en optimum fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
 
3 boyutlu duvar kağıtları, genellikle odaların veya diğer iç mekanların duvarlarını dekore etmek için kullanılan özel üretim duvar kağıtlarıdır. Geleneksel duvar kağıtlarından farklı olarak, 3 boyutlu duvar kağıtları izleyiciye doğal bir manzara ve/veya derinlik hissi vermek için tasarlanmaktatır. Ayrıca duvarınızın ölçüleri boyutunda size için özel üretilmektedir.
 
Bu 3D özel tasarım duvar kağıtları genellikle; Gerçekçi görüntüler, Manzara veya Soyut desenler içerir. Ancak, bu görüntülerdeki öğelerin derinliği, perspektifi ve boyutu, izleyiciye bir illüzyon oluşturacak şekilde tasarlanmaktatır. Bu, duvara uygulandığında, odaya 3 boyut ve derinlik katmak için etkileyici bir görünüm sağlar.
 
Bu tür duvar kağıtları, genellikle bir odanın atmosferini değiştirmek, görsel ilgi eklemek veya bir odanın boyutunu geniş göstermek için kullanılır. Moda ve tasarım trendleri doğrultusunda birçok farklı tarz ve desenlerde bulunabilmektedirler.
 
3 boyutlu duvar kağıtları genellikle; Kanvas, Non-Woven veya Vinil malzemelerden yapılır ve uygulanması oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan duvar ölçülerine göre Mekana özel olarak üretilir. Bazıları kendinden yapışkanlıdır; Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıtları veya Kendinden Yapışkanlı Folyo için ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz. iletişim 0 533 267 48 79
 
Malzeme: 3 boyutlu duvar kağıtları genellikle Kanvas, Non-Woven veya Vinil malzemeden yapılır. Vinil Duvar Kağıdı, suya dayanıklı ve temizlemesi kolay bir seçenektir. Kanvas malzeme ise daha lüks bir görünüm sunabilir, Vinil duvar kağıtlarından daha dayanıklıdır vede Tek Parça üretilebilmektedir. Non-Woven malzemedende üretilebilen 3 boyutlu duvar kağıtları ekonomik bir tercih olup Tek Parça olarak üretilebilmektedir. ''Duvar Kağıtları Çeşitleri'' detay
 
Desenler ve Tasarımlar: 3 boyutlu duvar kağıtları, genellikle gerçekçi manzaralar, doğal unsurlar, soyut desenler veya illüzyon yaratan optik efektler gibi çeşitli desenlerden oluşmaktadır. Bu desenler, derinlik ve boyut hissiyatı sağlamak için tasarlanır.
 
Boyut ve Ölçüler: 3 boyutlu duvar kağıtları, farklı boyutlarda ve ölçülerde bulunabilir. Standart duvar kağıdı rulolarının yanı sıra, özel ölçülerde veya paneller halinde de satılabilirler. Bu, farklı duvar boyutlarına ve uygulama gereksinimlerine uyum sağlamak için esneklik sağlar. 
 
Baskı tercihiniz; Kanvas Duvar Kağıdı veya Non Woven Duvar Kağıdı olursa Tek Parça olarak size özel üretilebilmektedir.
Baskı tercihiniz; Vinil Duvar Kağıdı olacak olursa; 106 cm genişliğinde parçalar halinde üretilecektir. 
Baskı kağıdınız hangisi olursa olsun Ultra Viole Dijital Baskı Teknolojisi ile üretmekteyiz.
 
Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır (Uygulama ve Kurulum): 3 boyutlu duvar kağıtları Geleneksel Duvar Kağıdı uygulamalarına benzer şekilde yapılır. Duvarın temiz, düz ve düzgün olduğundan emin olunmalı ve kağıdın doğru şekilde hizalanması için özen gösterilmelidir.
 
Bakım ve Temizlik: Sayfamızdan satın alacağınız 3 boyutlu duvar kağıtları dayanıklı ve silinebilir malzemelerden yapıldığından, temizlik ve bakımı kolaydır. Genellikle ıslak bir bez ve hafifçe sabunlu su ile temizlenebilir.
 
www.3boyutluduvarkagitlari.com olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli baskı seçeneklerini en optimum fiyatla sunmaktayız. Keyifli alışverişler dileriz.
 
• 3 Boyutlu Duvar Kağıtları Özellikleri
• Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır
• Sık Sorulan Sorular
• Duvar Kağıdı Modelleri
• Duvar Kağıtları Çeşitleri